Zabiegi regeneracyjne

 • Mikrodermabrazja

  obr_mikrodermabrazja.jpg

  Mikrodermabrazja, nazywana także mikropeelingiem kontrolowanym, stanowi jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania skóry. Ta nowoczesna technika polega na ścieraniu naskórka...

 • Redukcja tkanki tłuszczowej (MAGNICICO)

  obr_magnifico.jpg

  Tak kompletnego urządzenia do modelowania sylwetki jeszcze nie było.
  W MAGNIFICO zastosowano takie rozwiązanie techniczne, aby zachować maksymalną intensywność zabiegu przy zastosowaniu wysokich parametrów.

 • Neoderma Bio-Peeling

  obr_Neoderma_Bio-Peeling.jpg

  Neoderma-Biopeeling zawiera specjalnie wybrane, bardzo soczyste zioła, wodorosty, miętę pieprzową, nagietek, melisę, które poprawiają krążenie krwi, rewitalizują skórę, działają przeciwzapalnie.

 • PTF Dual Laser Technology

  obr_Dual_Laser_Technology.jpg

  Jest to najnowsza opatentowana technologia. łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeba każdego pacjenta. Każdy program składa się z pięciu różnych poziomów za zróżnicowanym natężeniem.

 • Terre & Mer Organic Treatment

  obr_Terre_Mer_Organic_Treatment.jpg

  Opierając się na ponad 40-letnim doświadczeniu w dziedzinie morskiej kosmetologii, Thalgo wykreowało unikatowa linię ZIEMIA i MORZE dla podtrzymania piękna.

 • Hyaluronic Marine Treatment

  obr_Hyaluronic_Marine_Treatment.jpg

  Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki. Błyskawiczny efekt zapewniają mikrosfery z cząsteczkami kwasu hialuronowego.

Do góry