Surgiderm®

Subtelnie wygładza zmarszczki i modeluje niedoskonałości twarzy, nadając Twoim rysom idealnej harmonii. Lekarz specjalista pomoże Ci podkreślić Twoje naturalne piękno!

 

 

Surgiderm® to preparat stabilizowanego kwasu hialuronowego, pochodzenia niezwierzęcego. Wstrzyknięcie nie wymaga przeprowadzania żadnych testów wstępnych i pozwala na wykonanie natychmiastowego zabiegu. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się wiele miesięcy. Korzystne dla skóry działanie stymulujące odróżnia Surgiderm® od wszystkich materiałów stałych. Działanie to potwierdzono badaniami naukowymi, w których stwierdzono, że po wstrzyknięciu do skóry kwas hialuronowy nie tylko wypełnia zmarszczki, ale także przyczynia się do lepszego funkcjonowania skóry i zmusza komórki do produkcji włókien kolagenowych.

Surgiderm 18

Znajduje zastosowanie w wypełnianiu płytkich zmarszczek typu "kurze łapki" oraz zmarszczki wokół ust. Często stosowany jako uzupełnienie terapii botoxem.

Surgiderm 24 XP

Umożliwia korelację tzw. "lwich zmarszczek" między brwiami, a także średnich bruzd nosowo- wargowych, zmarszczek na policzkach oraz stosowany jest do poprawiania konturu ust (bardzo łatwy w iniekcji, przydatny przy testach i korektach).

Surgiderm 30 XP

Polecany jest dla osób o średnich lub głębokich fałdach na skórze, stosowany do podkreślania konturu warg jak i zwiększania objętość, do modelowania kości policzkowych. Umożliwia wygładzenie powierzchni przy zastosowaniu techniki nappage. Charakteryzuje się dużą gęstością, ale zarazem wysoką jednorodnością i plastycznością.

 

Do góry