Restylane Lipp

W przypadku terapii ust, należy brać pod uwagę ich naturalny wygląd. Zabieg powinien być jedynie delikatnym modelowaniem, a nie drastyczną zmianą. Można powiększyć ich objętość, zmienić delikatnie kształt, podnieść opadające kąciki ust. Jeśli chodzi o usta to nie ma szczególnych wskazań, co do przedziału wiekowego, w którym należałoby się poddać zabiegowi. Jest to zabieg dla kobiet w różnym wieku, gdyż spełnia różne oczekiwania.

 

 

Często do gabinetów medycyny estetycznej zgłaszają się bardzo młode pacjentki z niesymetrycznymi ustami, zbyt cienką górną bądź dolną wargą, nierównym konturem. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego rozwiązuje ich problem estetyczny, przywracając im piękny uśmiech i dobr samopoczucie. Obecnie wśród młodych kobiet trwa moda, zapoczątkowana przez znane modelki i aktorki, na "seksowne" usta, co najczęściej związane jest z ich powiększaniem i modelowaniem. Efekty zabiegu powinny być jednak odpowiednie do fizjonomii twarzy. Efekt przesadnie powiększonych ust może być sztuczny lub wręcz karykaturalny, dlatego też niezbędne jest doświadczenie lekarza wykonującego taki zabieg.

Restylane Lipp

RestylaneLipp cechuje się wyjątkową elastycznością umożliwiając uzyskanie bardzo naturalnych efektów powiększania ust. Dzięki takim zabiegom można powiększyć ich objętość, zmienić delikatnie kształt, podnieść opadające kąciki ust. W przypadku terapii ust, należy brać pod uwagę ich naturalny wygląd.

 

Do góry