Peeling PQAGE

For Princess and Queen!

PQAGE to innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry, zwany również "nową skórą". 30 minutowy zabieg to skuteczna metoda w walce z przebarwieniami, bliznami, trądzikiem, zaskórniakami, zmarszczkami czy nawet rozstępami! To szybki i bezbolesny sposób na piękną, promienną i odmłodzoną skórę przez cały rok!

Innowacyjność peelingu PQAGE polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To zabieg kosmetyczny dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Głównymi wskazaniami są przebarwienia i blizny potrądzikowe, a także wypełnienie zmarszczek, ale można go stosować na całym ciele – spłyca nawet rozstępy!

 

Składnik peelingu to cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu:

  • Kwas trójchlorooctowy 34% (TCA) rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny.
  • Kawas kojowy posiada właściwość antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciw utleniające. Skutecznie zwalcza plamy pigmentacyjne i ostudę.
  • Nadtlenek mocznika ma właściwości silnie rozjaśniające.
  • Koenzym Q10, nazywany "eliksirem młodości", odpowiada za wytworzenie i magazynowanie energii w organizmie, neutralizuje wolne rodnik.

 

W czasie jednego zabiegu peeling jest wmasowywany 4 razy, warstwowo. W zależność od stanu skóry i oczekiwanego efektu taki zabieg powtarzany jest co 10 dni około 4-5 razy. Po takiej serii zabiegów efekt nowej skóry gwarantowany!

 

 

Peeling PQAGE to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich sposobów na piękną i zdrowa skórę. Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem, bez ryzyka fotouczuleń. Odpowiedni jest także dla skóry wrażliwej - zwalcza niedoskonałości bez skutków ubocznych. Stymuluje do wewnętrzne odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki wypełnione, przebarwienia rozjaśnione, a cera promienieje już po jednym zabiegu!

 

Do góry