Paramedyczna mikropigmentacja sutka

Data dodania:NOWOŚĆ !

Pigmentacja po nowotworze piersi i operacjach biustu.

Drogie Panie, operacja nowotworu piersi i związana z tym zmiana kształtu piersi należą do najbardziej bolesnych doświadczeń życiowych kobiety.

Nawet, gdy zabieg medyczny przeprowadzony został z powodzeniem, pacjentkom towarzyszy zwykle strach związany z optyczną zmianą kształtu piersi. tego typu obawy mogą przyczynić się do zwiększenia obciążeń psychicznych związanych z chorobą.

Wybrane przykłady

(zdjęcia udostępnione za zgodą pacjentek)
Przed i po zabiegu estetycznym

 

 

Częściowa i całkowita amputacja piersi - pigmentacja paramedyczna brodawki sutkowej i otoczki brodawki odpowiada za odtworzenie utraconej symetrii.

Po zabiegu pigmentacji deformacja kształtu piersi staje się w dużym stopniu niezauważalna.

Niedomaganiom fizycznym organizmu nierzadko towarzyszą wrażliwość i nadwrażliwość, także na bodźce docierające z otoczenia. Tuż po uwieńczonym sukcesem zabiegu medycznym i przebytym leczeniu wygląd piersi wydaje się być sprawą drugorzędną, jednak kobiety bardzo szybko zauważają jak wielkie znaczenie ma dla nich atrakcyjny wygląd w trakcie choroby i po zakończeniu leczenia. 

Przedstawiona oferta stanowi uzupełnienie osiągnięć Poradni Chorób Piersi. Specjalistycznych Przychodni Onkologicznych, Centrów Onkologii i szpitali. Wspólnie troszczymy się po zabiegach na Sali operacyjnej o Waszą atrakcyjność i radość życia… a tym samym wzmacniamy Wasze siły witalne.

 

Do góry