O nas

Gabinet Kosmetyki Naturalnej i Medycyny Estetycznej powstał w 1998 r. Jesteśmy zespołem bardzo dobrze wyszkolonych specjalistów od poprawy i utrzymania znakomitego wyglądu. Zaoferujemy Państwu indywidualne dobrane programy pielęgnacji twarzy oraz ciała. Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do wypróbowania nowoczesnych zabiegów i osiągnięć medycyny estetycznej oraz kosmetyki profesjonalnej.

 

W wyjątkowym otoczeniu i harmonii możesz poznać nową koncepcję piękna. Pielęgnacja skóry i ciała, którą oferujemy spełni twoje najskrytsze oczekiwania i sprawi, że zapragniesz stale z niej korzystać. Z myślą o kobietach i mężczyznach proponujemy kompleksową pielęgnację twarzy i ciała selektywnymi kosmetykami francuskiej firmy THALGO.

 

Urządzony w nowoczesnym stylu przestronny gabinet znajduje się w centrum handlowym. kiedy zamkniesz za sobą drzwi, przywita cię elegancki wystrój utrzymany w ciepłych barwach ziemi. Relaksująca muzyka i blask świec pozwolą Ci w pełni wyciszyć się i odprężyć. Starannie zaprojektowane klimatyzowane wnętrza, kompetentny, profesjonalny i miły personel to wszystko pozwala zregenerować siły i rozluźnić ciało i umysł.

Do góry