Nici Happy Lift

Opatentowane nici Promoitalia Happy Lift Revitalizing to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów ze skalpelem i gwarantują natychmiastowy efekt. Nici Happy Lift posiadają mikroskopijne haczyki o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Dzięki temu, po implantacji, nić zaczyna pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny już zaraz po zabiegu.

Wchłanialne, wykonane z polikaprolaktonu, nici chirurgiczne Happy Lift, mają doskonałą tolerancję biologiczną. Wchłaniają się w okresie 8 - 12 miesięcy, w wyniku powolnego hydrolizowania poprzez autologiczne komórki. Proces degradacji wytwarza molekuły o małej masie cząsteczkowej, która stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Dzięki temu zwiększa się nawilżenie i elastyczność skóry, a efekt liftingu utrzymuje się przez okres aż 5 - 6 lat.

 

 

Zastosowanie nici Happy Lift jest zalecane szczególnie osobom w wieku od 30 do 60 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz, a zarazem uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Nici powodują podniesienie okolicy policzków, poprawę owalu twarzy, podbródka, okolic szyi.

Cały zabieg trwa zaledwie 15 do 40 minut. Nici stosowane w metodzie Happy Lift posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie tego produktu od Ministerstw Zdrowia i wielu innych władz na całym świecie.

Meso Cogs to najnowszy produkt z gamy nici Happy Lift™. Nić o długości 50 cm i grubości 4/0 wykonana jest z polikaprolaktonu, zakończona zaś zintegrowaną z nicią 5-centymerową igłą. Długość nici można swobodnie dostosować do miejsca, które poddawane jest zabiegowi.

Meso Cogs stanowią swego rodzaju "pomost" między nićmi First Lift, które używamy głownie do poprawy struktury skóry, a nićmi takimi jak Happy Lift Ancorage - przeinaczonymi do pełnego liftingu twarzy.

Najważniejsze zalety

  • zastosowanie na całym ciele
  • w pełni wchłanialne oraz bezpieczne dla organizmu
  • efekt rewitalizacji i stymulacji aż do 2 lat.

 

Do góry