Neoderma Bio-Peeling

Neoderma-Biopeeling zawiera specjalnie wybrane, bardzo soczyste zioła, wodorosty, miętę pieprzową, nagietek, melisę, które poprawiają krążenie krwi, rewitalizują skórę, działają przeciwzapalnie. Dzięki tym właściwościom likwidują: trądzik, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty, tłustość skóry, rozszerzone pory, przebarwienia, piegi, delikatne zmarszczki i bruzdy, szorstką skórę.

Neoderma-Biopeeling posiada podwójne działanie mechaniczne i biologiczne zapewniające 100% efekt, który jest widoczny po pierwszym zabiegu. Jest terapią dla największych problemów skórnych, z którymi najczęściej stykają się kosmetyczki. troska o skórę, zwłaszcza twarzy i szyi, szczególnie w kontekście jej pojędrnienia, odświeżenia, regenerowania i odmłodzenia dotyczy każdej z nas. Istota tego zabiegu polega na odśrodkowej regeneracji skóry, jej złuszczeniu zależnym od techniki zastosowania samych ziół. Zabieg nie jest bolesny, klient nie jest zmuszony do przebywania na czas kuracji w domu. Już po tygodniu, po jednorazowej aplikacji w celach zapobiegawczych i leczniczych może skorzystać z solarium lub słońca.

 

 

Zioła i preparaty są hipoalergiczne i posiadają atest R.I.H w Warszawie. Włókna ziół w kontakcie ze skórą stają się intensywnie aktywne i zaczynają penetrację w skórze. polepszają krążenie krwi w miejscu zabiegu. Przyspieszone krążenie krwi w skórze zwykle następuje po 12-24 godzinach. W zależności od typu skóry powoduje, że mikroskopowe włókienka ziół penetrują głęboko skórę wzmacniając jej właściwości obronne. Przyspieszają metabolizm i tworzenie nowych komórek. Dzięki temu w ciągu kilku dni możemy stworzyć nową warstwę keratynową, uwolnioną od plam, blizn, krost, piegów, małych zmarszczek i przebarwień.

Włókna ziół wpływają też na gruczoły łojowe zmniejszające wydzielanie łoju, co ma ogromne znaczenie w przypadku trądziku skóry tłustej. Mieszanka ziołowa wcierana w skórę i powodująca jej regenerację to phytoplankton z dodatkiem różnych ziół chińskich. Uzupełniają zestaw liposomowe produkty na bazie żeli mikroemulsji z dodatkiem witamin A, C i E. Warto dodać, że witaminy C i E działają jako silny utleniacz, blokują rakotwórcze i postarzające działanie wolnych rodników. Głównym jednak składnikiem preparatów dr. Charlesa – twórcy terapii, jest „blueblood”, czyli błękitna krew będąca surowcem krwiozastępczym, czyli imitacją najwyższej jakości krwi. Działa on nawilżająco i przeciwzapalnie, przyspiesza procesy metabolizmu i powoduje szybką odnowę komórek, przyspiesza fizjologiczne złuszczanie. Terapia uzupełniana jest preparatami stosowanymi zaraz po zabiegu oraz w domu przez samego pacjenta. Peeling jest zabiegiem odpowiednim do każdej skóry, nawet tej najwrażliwszej.

 

Do góry