Manicure japoński

Manicure japoński to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów. Daje wspaniały efekt w postaci pięknie lśniących i zdrowo, naturalnie wyglądających paznokci. Jego historia sięga ponad czterysta lat – wymyślony został przez chińskie arystokratki. W Europie ten rodzaj specjalnego manicure jest coraz bardziej popularny mimo, ze w Azji wykonywanie takiego zabiegu jest na porządku dziennym. Paznokcie po manicure japońskim są lśniące a przede wszystkim naturalne. Zabieg ten absolutnie nie niszczy ani nie osłabia płytki paznokcia. Coraz więcej Polek poszukuje oferty manicure francuskiego w gabinetach kosmetycznych. Niewiele z nich jednak posiada odpowiednie kwalifikacje oraz materiały potrzebne do wykonania zabiegu. Zabieg manicure japońskiego jest idealny dla każdej kobiety, niezależnie od długości i kształtu posiadanych paznokci. Jest to jeden z tych zabiegów, który jednocześnie upiększa i wzmacnia płytkę paznokcia.

 

 

Czas wykonania zabiegu jest uzależniony od określonej techniki. Większość czynności przygotowawczych bardzo przypomina manicure klasyczny. W podobny sposób oczyszcza się i przygotowuje płytkę paznokcia. Całkowity czas wykonania zabiegu to około czterdzieści minut.

Efekty zabiegu to wzmocnione i odżywione (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzmionka z morza japońskiego, keratyna) paznokcie o pięknym różowym połysku.

Stosowanie zabiegu zaleca się w przypadku paznokci łamliwych, kruchych, rozdwajających się. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Po zabiegu paznokcie są błyszczące, dzięki czemu wyglądają na zadbane i zdrowe.

 

Do góry