Juvederm®

Wypełnia bruzdy nosowe i opadające kąciki ust oraz wygładza średnie i powierzchowne zmarszczki. W całkowicie naturalny, ale nie definitywny sposób, produkt ten przywróci zmysłowość twoim ustom i wygładzi zmarszczki na Twojej twarzy.

 

 

Juvederm® jest także doskonałym środkiem modelującym: wstrzyknięty w pliczki przywraca Twój świetny wygląd. Poprzez prostą iniekcję, bez żadnych testów wstępnych, niedoskonałości i oznaki starzenia ostają stonowane i złagodzone. Poprzez ostatnie lata kwas hialuronowy okazał się cudownym składnikiem przy wypełnieniu zmarszczek. Kwas hialuronowy jest fizjologicznym składnikiem tkanek, odpowiedzialnym za utrzymanie odpowiedniej wilgotności skóry i wraz z upływem czasu jest stopniowo wchłaniany. Juvederm® jest kwasem hialuronowym w postaci żelu wiskoelastycznego, który jest przeźroczysty i jednolity oraz posiada cztery szczególnie ważne zalety:

  • jest otrzymywany poprzez biosyntezę
  • nie jest pochodzenia zwierzęcego
  • nie wymaga przeprowadzania żadnych testów wstępnych
  • cząsteczka tego kwasu jest wysoce biokompatybilna
  • jego stężenie 24mg/g jest obecnie największe na rynku

 

Efekty stosowania Juvederm® utrzymują się zazwyczaj 6-9 miesięcy, czasami dłużej, czasami krócej. Zależy to od rodzaju skóry pacjenta, miejsca korekcji, wstrzykniętej objętości preparatu oraz techniki iniekcji.

 

Do góry