Fale radiowe (MABEL 6)

MABEL 6 - to profesjonalne, nowoczesne urządzenie wykorzystujące energię fal radiowych z zakresu 500kHz - 1MHz do mocnego podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej i tkanki podskórnej.

Pod wpływem temperatury włókna kolagenowe ulegają przebudowie, a komórki tłuszczowe rozkładowi. W rezultacie uzyskujemy doskonały efekt podniesienia i zagęszczenia skóry, redukcję nierówność cellulitowych oraz widoczne zmniejszenie obwodu ciała. Multipolarne głowice zapewniają wysoki efekt pozabiegowy w dość krótkim odstępie czasu, a różne ich wielkości umożliwiają precyzyjne opracowanie każdego fragmentu ciała i twarzy.

Dodatkowo znajdujące się wypustki na powierzchni roboczej pozwalają wykonać drenaż limfatyczny podczas zabiegu. Działanie systemu nie wymusza stosowania wzmożonego chłodzenia, czy miejscowego znieczulenia. Uzyskane rezultaty są długotrwałe i w zadowalający sposób spełniające oczekiwania klientów.

MABEL 6 (Radio Frequency) to najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący częstotliwość radiową (energię elektromagnetyczną) z zakresu 0,5 MHz - 1 MHz. W terapiach odmładzających wykorzystuje się dobroczynny wpływ przegrzania skóry właściwej i tkanki podskórnej. Fale radiowe rozgrzewają kolagen do 45-60 stopni C bez uszkodzenia naskórka. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry. Wskazaniem jest likwidacji zmarszczek, ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. Działa przyczynowo, a nie tylko na same objawy. Jest to również bardzo skuteczna metoda na cellulit i modelowanie sylwetki poprzez likwidację podściółki tłuszczowej w problematycznych miejscach. Wykazuje również działanie odprężające na mięśnie, łagodzi ból, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, redukuje wolne rodniki.

Terapia obejmuje 6-8 zabiegów w odstępach 1-4 tygodniowych. Ogromną zaletą tej metody jest to, że jej efekt utrzymuje się długo (nawet 6 lat). Zalecane jest, aby raz w roku utrwalić efekt jednym zabiegiem.

Przeciwwskazaniami do zabiegów są: choroby bakteryjne i wirusowe skóry, ciąża, zagrażające krwawienia, choroby nowotworowe, gruźlica, zapalenie zakrzepowe żył, cukrzyca, zaburzenia czucia, choroby autoimmunologiczne, implanty metalowe oraz uszkodzenia skóry. Uważa się, że zabiegi radiofrekwencji - po wykluczeniu przeciwwskazań – są bezpieczne i rzadko występują po nich powikłania.

 

 

Do góry