Eye Expert Treatment

Intensywny zabieg na okolice oczu z użyciem urządzenia Eye Massage Mask

Nowa linia do pielęgnacji oczu jest rozwiązaniem na wszystkie problemy. Połączenie nauki z naturą pozwoliło stworzyć unikalne preparaty, które przywrócą promienny wyraz spojrzeniu, zredukują cienie i obrzęki pod oczami oraz przedłuża młodość i urodę skóry w okolicach oczu.

 

 

 

 

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu potrzebującej głębokiego nawilżenia, spłycenia drobnych zmarszczek, redukcji cieni i obrzęków po oczami.

Cel

Zabieg ma na celu nawilżyć i wygładzić delikatną skórę wokół oczu, usunąć oznaki zmęczenia, zredukować cenie i obrzęki.

Składnik aktywne w zabiegu

Micropatch® Caffeine 24h - aktywną 24 h kofeiną - działanie lipolityczne, zapobiega gromadzeniu komórek tłuszczowych w okolicy tzw. „doliny łez” i stymuluje rozpad istniejących, pobudza mikrokrążenie krwi i limfy, zapobiega zatrzymaniu wody. Specjalna technologia Micropatch® Technology (specjalna molekularna siatka nasączona cząsteczkami składników aktywnych) zapewnia stopniowe uwalnianie kofeiny do skóry.

Actiflow® - wyciąg z drożdży Sacharomyces Cerevisiae bogaty w polisacharydy i wit. PP - wzmacnia naczynia włosowate. na poziomie komórkowym przyśpiesza pobieranie tlenu i odtwarzanie tkanki łącznej. Przyśpiesza ogólną regenerację skóry.

Matrixyl Synthe’6 - peptyd - stymuluje syntezę lamininy i kwasu hialuronowego oraz pobudza fibroblsty do syntezy kolagenu.

Native Marine Collagen - naturalny kolagen typu V bogaty w glicerynę, prolinę i hydroksyprolinę, serynę i treoninę - tworzy ochronny film na naskórku, zapobiegając TEWL, głęboko nawilża i wygładza skórę, dostarcza niezbędnych aminokwasów do syntezy kolagenu, spowalnia starzenie się skóry.

Marine Hyaluronic Complex - hialuronian sodu (stabilna postać kwasu hialuronowego) połączony z polisacharydami z Kopary - działa silnie nawilżająco, wygładza zmarszczki, zapobiega utracie wody, stymuluje fibroblasty do syntezy kwasu hialuronowego, powoduje wzrost elastyczności i zmniejsz szorstkość skóry.

Marine Silicium Complex - wielocząsteczkowy hialuronowy sodu (HMW) połączony z krzemem - aktywuje syntezę kwasu hialuronowego, GAG, włókien kolagenu i elastyny, zapobiega TEWL, stymuluje odnowę komórkową, opóźnia proces starzenia się skóry i zapobiega jej wiotczeniu.

Czerwone algi Meristotheca Dakarensis i Jania Rubens bogate w kwasy tłuszczowe, witaminy B, C, mikro i makroelementy - stymulują syntezę GAG, kwasu hialuronowego, kolagenu typu I i III, zwiększą spoistość między komórkami naskórka, hamują rozpad kwasu hialuronowego.

Czas zabiegu

30-40 minut.

Przeciwwskazania

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

6-12 zabiegów - 1-2 w tygodniu lub zabieg jednorazowy.

 

Do góry