Ocean Memory Treatment

Niezwykły rytuał Thalgo dla kobiet i mężczyzn, który zaprasza w podróż do źródeł. Historia Świata jest zapisana w Oceanie – kolebce życia na ziemi. Pozostając w nieustannym ruchu, jest on źródłem niekończącego odradzania się, którego tak bardzo potrzebujemy. Nasze ciało, w dużej mierze, jest złożone ze słonej wody, jest fizjologicznie bardzo podobne do wody morskiej. W kontakcie z wodą osiągamy pierwotna symbiozę – jak dziecko w łonie matki. Owoc najnowszych poszukiwań Thalgo - Primalg™ - ekstrakt z tysiącletniej mikro-algi Haematococus Pluvialis dodaje energii i witalności. Perfekcyjnie imitując nasze wewnętrzne środowisko naturalne, Primalg na nowo pobudza energetyczną pamięć naszych komórek. Twoja skóra rodzi się na nowo- wyposażona w energię i ochronę, jest silniejsza i bardziej odporna. Witalność skóry rośnie z dnia na dzień. OCEAN MEMORY jest cudowną wodną podróżą, zaproszeniem do rozkoszy. Pozwól zmysłom odkryć cuda oceanu i powtórnie odkryć siebie, odzyskać prawdziwe siły witalne.

Wskazania

Osoby zestresowane, brak witalności, skóra potrzebująca odżywienia i regeneracji.

Cel

Relaks i odprężenie, przywrócenie sił witalnych, wygładzenie i regeneracja skóry.

Składniki aktywne w zabiegu

Primalg™ – wyciąg z tysiącletniej zielonej mikro-algi Haematococus Pluvialis – działa energetyzująco, chroni przed starzeniem, odbudowuje kapitał komórek.

Płatki alg – mieszanka trzech gatunków alg: Porphyra, Ulva, Palmata.

Sól morska.

Mikronizowane algi.

Lipomoist® - wyciąg z algi Chondrus Crispus o działaniu nawilżającym.

Olejek ze słodkich migdałów.

Oleje roślinne (kukurydziany, słonecznikowy, sezamowy, sojowy, rzepakowy).

Morski magnez.

Czas zabiegu

120 minut.

Przeciwwskazania

Chemioterapia, choroby nowotworowe, egzemy, złe samopoczucie, infekcje ogólnoustrojowe, ciąża.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

1 - 2 zabiegi w tygodniu przez 6 tygodni lub zabieg jednorazowy.

Zabieg składa się z czterech etapów

I etap – „Fala Czystości” – peeling całego ciała (raz w tygodniu) za pomocą specjalnej mieszanki przygotowanej przez kosmetyczkę: kryształki soli i płatki alg zatopione w kremowej miksturze pozostawiają skórę odnowioną, bardziej miękką niż kiedykolwiek i promieniującą życiem.

II etap – „Pierwotna Kolebka” – zmysłowa oceaniczna kąpiel. Prawdziwa rozkosz dla zmysłów. Kąpiel przekształca się w „jacuzzi” z płatkami alg. W kontakcie z wodą, musujące kryształy uwalniają swój zniewalający zapach, a algi przekazują swoją mineralną moc.

III etap – „Źródło minerałów” – masaż całego ciała z użyciem ciepłego olejku Aquatic Massage Oil za pomocą dłoni i stempla. Prawdziwa morska choreografia w rytmie morskich fal i delikatnego kołysania. Masaż rzeźbiący Ocean Memory jest prawdziwym pobudzeniem zmysłów: Stemple z algami i Olej do masażu głęboko regenerują skórę. Delikatne ruchy, przypominające dotyk fali, sprawiają, że poczujesz przypływ energii i odnowę organizmu.

IV etap – „Morskie Odrodzenie” – maska. Owinięte we wszystkie korzystne mineralne składniki morza, ciało relaksuje się w zachwycającej, musującej i samorozgrzewającej się piance.To komfortowe okrycie dostarcza nieskończonego bogactwa naturalnych składników odżywczych – algi Spirulina, Laminaria, Porphyra oraz muł morski, morski magnez i morska woda napełniają ciało siłą wszystkich składników mineralnych. Po prysznicu i nałożeniu na całe ciało Ocea Memory Cream skóra jest promiennie piękna i niesłychanie miękka.

 

Do góry