Nowości i promocje

 • Data dodania:NOWOŚĆ ! - PEELING MEDYCZNY

  FERULAC

  ferulac.jpg

  Kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie, a także wzmacnia działanie witamin C i E. Daje ochronę skóry przed promieniowaniem UVA i w ten sposób minimalizuje uszkodzenia wywołane przez słońce i chroni DNA komórkowe. Kontroluje aktywność tyrozynazy przeciwdziałając powstawaniu przebarwień i rozjaśniając istniejące. Ponadto, posiada działanie proapoptotyczne na komórki rakowe.

 • Data dodania:NOWOŚĆ ! - PEELING MEDYCZNY

  PYRUVIC PEEL P

  pyruvic_peel_p.jpg

  Kwas pirogronowy - działa na poziomie naskórka i skóry właściwej. Zmniejsza przyleganie korneocytów naskórka i przeciwdziała zgrubieniu warstwy rogowej. Złuszczenie przebiega bez efektu wysuszenia, gdyż kwas pirogronowy w skórze zmienia się w kwas mlekowy, alfa-hydroksykwas o właściwościach nawilżających tworząc ochronny film pomagający przeciwdziałać odwodnieniu skóry.

 • Data dodania:NOWOŚĆ ! - PEELING MEDYCZNY

  NOMELAN CAFEICO

  nomelan_cafeico.jpg

  Linia produktów przeznaczonych do odbudowy grubości warstwy rogowej i odnowy komórkowej.
  Linia peelingów Nomelan cafeico jest alternatywą do peelingów z zawartością fenolu (Nomelan Fenol).

  Kwas kawowy jest pochodną Fenolu i posiada właściwości antyoksydacyjne. Chroni DNA komórkowe posiada działanie chemoprewencyjne.
  Hamuje tyrozynazę, enzym uczestniczący w procesie melanogenezy. Reguluje zmiany immunologiczne i jest silnym środkiem przeciwgrzybicznym.

 • Data dodania:NOWOŚĆ ! - PEELING MEDYCZNY

  RETISES CT

  retises_ct.jpg

  Retinol jest retinoidem z którego powstaje kwas retinowy.
  Przyspiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje kreatynizację.
  Odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu si ę zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących i poprawia elastyczność skóry.

 • ANTYCELLULITOWY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

  banka_chinska_1.jpg

  Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. Leczenie podciśnieniem jest bardzo starą metodą. W dawnych czasach używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Już wówczas zauważono korzystny wpływ podciśnienia w chorobach górnych dróg oddechowych (zapalenia płuc, opłucnej, nieżytu) i w zespołach bólowych kręgosłupa.

  Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

  Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Do góry