Mer & Sens Treatment

Lecznicze działanie kamieni wykorzystywano już setki lat temu na Dalekim Wschodzie. Służyły zarówno do uzdrawiania, jak i ceremonii oczyszczania. Terapia La Stone ma swoją filozofię, która opiera się na jedności ciała, psychiki i ducha. Dla wszystkich, którzy potrzebują przywrócenia duchowej i fizycznej równowagi, którzy chcą uwolnić się od stresu, odpocząć i zregenerować siły firma Thalgo proponuje zabieg z użyciem ciepłych i zimnych kamieni. W zabiegu wykorzystujemy 42 specjalne kamienie z bazaltu pochodzenia wulkanicznego (ciepłe), które mają okrągły kształt i wymiary pasujące do dłoni oraz 2 kamienie morskie (zimne) bogate w morskie minerały. Kamienie podgrzewane są w specjalnym podgrzewaczu. Zabieg na ciało Mer & Sens składa się z dwóch etapów: peelingu za pomocą specjalnego preparatu na bazie alg i soli morskiej oraz masażu z użyciem kamieni i wykorzystaniem relaksującego olejku aromatycznego Aromaceane Massage Oil. Zabieg wpływa na centra energii zwane czakrami, pomaga pozbyć się napięć i stresu, działa uspokajająco i relaksująco, poprawia odżywienie skóry, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, ułatwia penetrację substancji odżywczych i powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii.

Wskazania

Osoby zestresowane, zmęczone, brak witalności, skóra potrzebująca odżywienia i regeneracji.

Cel

Zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego, zapracowanego człowieka, likwidacja wszelkich napięć, neutralizacja złej energii, przywrócenie dobrego samopoczucia.

Składniki aktywne w zabiegu

Mikronizowane algi morskie.

Wyciąg z agi Fucus Vesiculosus.

Oleje esencjonalne z magnolii, lawendy, rumianku, neroli.

Czas zabiegu

90 minut.

Przeciwwskazania

Ogólne złe samopoczucie, infekcje ogólnoustrojowe, nowotwory, stany zapalne i zakaźne skóry, miktourazy i ubytki naskórka, kąpiele słoneczne/solarium po zabiegu, ciąża, okres karmienia piersią.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Seria 6-12 zabiegów - 1-2 w tygodniu lub zabieg jednorazowy.

 

Do góry